درباره ایرانیان‌نت

هر آنچه که باید درباره ایرانیان‌نت بدانید

راهنما سریع

از فیبر نوری (معمولاً از جنس سیلیسیم دی‌اکسید) برای انتقال داده‌ها توسط نور لیزر استفاده میشود. یک کابل فیبر نوری که کمتر از یک اینچ قطر دارد از مجموعه ای از این فیبرها تشکیل شده و می‌تواند صدها هزار مکالمهٔ صوتی را حمل کند. فیبرهای نوری تجاری ظرفیت ۲٫۵ گیگابایت در ثانیه تا ۱۰ گیگابایت در ثانیه را فراهم می‌سازند. فیبر نوری از چندین لایه ساخته می‌شود. درونی‌ترین لایه را هسته می‌نامند. هسته شامل یک تار کاملاً بازتاب کننده از شیشه خالص (معمولاً) است

درباره شرکت

شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیــان­ نت، اولین و تنها دارنده مجوز ایجاد شبکه دسترسی پهن­ باند کشور مبتنی بر فیبر نوری درسال ۱۳۹۰ و با هدف ایجاد شبکه دسترسی فیبر نوری در سطح کشور و همچنین ارائه خدمات ارزش افزوده تشکیل شده است. این شرکت به عنوان چهارمین اپراتور ملی مخابراتی کشور بر مبنای پروانه صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فعالیت می­ نماید. شیوه انتقال اطلاعات در اپراتور چهارم (شرکت ایرانیــان­ نت) براساس استفاده از فیبر نوری بوده و توان انتقال انبوهی از اطلاعات به شیوه­ ای امن ­تر و با شکلی کارآمدتر در مقایسه با شیوه­ های سنتی خواهد داشت. ايرانيــان­ نت، بابهره گیری از این شبکه پهن باند قادراست ضمن ارائه انواع سرویس­ های متنوع و به ­روز، ارتبـاطی، پايـدار و مطمئن و با سرعت حداقل ۲۰ مگابیت برثانیه را برای مشترکین به ارمغان آورد. این شبکه قادر است صدا و تصویر را با کیفیتی بسیار بالا برای مشترکین خود فراهم آورد.

مصوبات سازمان تنظیم

مصوبات كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات(مصوبه شماره ۲ جلسه شماره ۱۶۶ مورخ ۳۰/۳/۱۳۹۲) مصوبات كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات(مصوبه شماره ۳ جلسه شماره ۲۰۰ مورخ ۲۰/۷/۱۳۹۳) مصوبات كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات(مصوبه شماره ۲ جلسه شماره ۲۲۳ مورخ ۱۶/۷/۱۳۹۴)


دفتر مرکزی:

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، الوند ۳۱ پلاک ۲۴
تلفن: ۸۸۷۷۰۱۶۳

خدمات خرید و تلفن ثابت

ارتباط ازخطوط ایرانیان نت: ۰۹۴۰۰۰۰۰۹۴۰
سایر خطوط: ۰۹۴۰۰۰۰۰۹۴۰

خدمات اینترنت پرسرعت و دیتا

خطوط مرتبط: ۰۹۴۰۰۰۰۰۹۴۰
ارتباط آسان در استان البرز: ۰۲۶۱۸۴۳

دیگر راه‌های تماس

ایمیل : Info@iranian-net.ir
دفتر خدمات مشترکین: کرج، گوهردشت، جنب مرکز مخابراتی شهید رجایی ، برج نیکمال، طبقه ۱۳